336

پیروزی بر شهرزاد

رامبد جوان تا چند هفته دیگر ، رکورد شهرزادقصه گو را خواهد شکست . این هنرمند فقید ، قصه هایی در ژانر معروف "خاله زنک بازی" مثل چشم و همچشمی ، حسادت ، روابط زناشویی ( در حد معذورات البته ! ) ، برخورد با فرزندان و ... را بیش از هزار و یک شب برای ملت همیشه در صحنه تعریف می کند . البته فرق بزرگ شهرزاد و رامبد در این است که اگر شهرزاد یک قصه تکراری تعریف می کرد ، سرش را از دست می داد اما رامبد هرشب داستانی تکراری تعریف می کند و سرش را بالا می گیرد ، آب هم از آب تکان نمی خورد .
علتش هم  این است که طرف حساب شهرزاد یک پادشاه خائن بود که با صهیونیستها سر و سری داشت اما طرف حساب رامبد جوان ، ملت خداجو و قهرمان ایران هستند که به لطف دولت خدوم ، بزودی هزینه هایشان هدفمند می شود و حسرت لبخند زدن به همین سریال های دوریالی هم به دلشان خواهد ماند .
بهرروی خداوند عمر رامبد را با این هنرش ، طولانی تر از عمر شهرزاد بکناد تا بلکه نوه های ما هم بتوانند این نکته ظریف را درک کنند که در دهه 80 ، چگونه با یک سطل ماست ، می شد یک دریا دوغ به خورد ملت داد .

خدانکشه :
خدا نکشه "فرشته" رو که هروقت میاد خونه ی ما ، مجبور می شیم هرچه سریال یانگومی در رسانه ملی هست تماشا کنیم ، ما خودمان فقط ، " در چشم باد " را می بینیم و هرگونه ارتباط بین تنها علته دیدنمان را با حضور بعضی جوزانیها در سریال تکذیب می کنیم ...

بی مربوط :
دو تا عکس از حماسه 15 آبان بدستمان رسید ، گفتیم بیاییم بقول ادیسون با شما share  کنیم . یک توضیح ضروری هم اولش بدهم . صورت این ملاعین را شطرنجی کردم تا بیش از این بابت فعل حرامی که با منه سید اولاد پیغمبر کرده اند ، خجالت نکشند .

 

معرفی می کنم . از راست به چپ : بچه ها !
اگر در پیدا کردن ما دچار مشکل شده اید باید عرض کنم ، ما همان پسر خوشتیپه هستیم که استثنا صورتمان را موقع عکس گرفتن ، محو نکردیم و یکطرفمان یکی از برادران طبسی ایستاده و طرف دیگرمان، همان خانمه که صدایش کاملا "دالبی" بود .

دهانه غار به همراه گروه غارنوردی " لعنتی ها "
هرگونه ارتباط فلشهای روی عکس با آقای شجاعی کاملا تصادفی است ! ضمنا اون پشت مشتا هم دنبال ما نگردید . ما توی این عکسه و سایر عکسها یکجورایی افتادیم که بهتر است بطور کل ، حضورمان را در این جمع انکار کنیم . خدایا این بدعکسی را از ما نگیر ...

/ 17 نظر / 53 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرويز شجاعی

من اصلا" نمی خوام که عکست را نشان بدم و گرا بدم ولی با اون کلاه قرمز و بادگیر آبی خیلی نمکی شده بودی .....[نیشخند] اونقدر هم خودت رو پوشنده بودی که انگار می خواهی وارد یخچال بشی ..

پرويز شجاعی

البته عکس های سانسور نشده این برنامه را تا چند هفته دیگر در وبلاگم خواهم گذاشت ..... از طرف یکی از برگزارکنندگاه کودتای 15 آبان[چشمک]

دوست بهداد

salam seyedddd babah bah bah long time no see, koja boodi naboodi? albateh khodam naboodam va mashghool project haye edareh [نگران] baba kolli khandidim bad az didan in paste, behdad in vasat ye marekeii gerefteh ke nagoo, kheili jaleb bood [نیشخند] aghaye shojaaee alan otaghe kenari maast miram azash shirini begiram be khatere gharnavardi

سائده

مهندس! منظور آقای شجاعی از عکس‌های سانسور نشده چیه؟! به هر حال جنبش ما منتظر دیدن این عکس‌هاست تا مشتاقانه در راستای اهدافش استفاده کنه! کی شما کودتاچی‌ها می‌خواید یاد بگیرید حداقل در شرایط بحرانی کاری نکنید که تشنجات رو بیشتر بکنه؟! اون از وزراتون که هی میرن دانشگاه سخنرانی می‌کنن فحش می‌خورن، این از تو که میری عکس سانسورشدنی خلق می‌کنی!

پرويز شجاعی

آقا سید ..... آقای اصلانی در پست قبلی کامنت گذاشته اند و از شما جهت بازدید از غار پرو دعوت کرده اند .[متفکر] ولی بجان بچه ات اگه من بذارم که شما این برنامه را اجرا کنید . [قهر]اون غار تابحال چهارتا کشته داده .... [عینک]مگر از جنازه من رد بشن که تو رو ببرند ....[نگران] فکر کنم کمر به قتلت بستند . سیِد.... باز هم بگو من آدم بديم ....[گل]

مهدی محبی فر

سلام جالب بود ........................... [لبخند][گل]

sanaz

chetori pesare khoob ? mibinam ghar minavardi ! yedafe cinema ham boro dige [زبان]

یه تازه وارد

حاظرم تمام صبح های باقی مونده عمرم ساعت 5 که خوبه ساعت 3 صب از خواب پاشم ولی تا آخر عمر میتونستم سخره نوردی و کوه و غار نوردیو ادامه بدم. آخه تو سخره نوردی زانوام آسیب جدی دیدن. میخواستم یپرسم آهنگ وبلاگتو کی خونده ؟ از کجا دانلودش کنم. وبلاگ ندارم آی دی گذاشتم .

یه تازه وارد

بعد الان تو پیام من چرا آی دیه نیست zizi_bamzi2o2o@yahoo

بانوي ارديبهشت

سلام خواهرزاده به همشیره بگو برات اسپند دود کنه . شما رو چه حساب عکست رو اینطوری برهنه و سرباز میذاری تو وبلاگ . نمی گی یه وقت خانومای مهندس همینجور انر انر غش کنند ؟!؟! این سریال یوزارسیف رو برای امثال شما گذاشتند که ببینید و درس عبرت بگیرید . شما به جای نکته بینی در این سریال های آموزنده مدام نک و نفرین کنید و اعتراض. اسپند یادت نره خاله قربونت بشم.