390

دیروز کشف کردیم که آلبوم " 14 " اثر پسر با استعداد بابا ، علی لهراسبی ، ارزش 1500 تومان هزینه کردن را دارد لذا هرکس این آلبوم را دانلود کند کما فی سابق ، خر است ، گاو من است . ولی از آنجایی که قیمت آلبوم درست محاسبه شده اگر 1600 قیمت دادند ، بروید دانلود کنید چون دیگر ارزش ندارد .


پشت جلد این آلبوم اسمهایی نوشته شده که هرکدامشان به تنهایی برای یک آلبوم موفق کفایت می کنند . از خود علی لهراسبی که بدجوری هوادار صدایش هستیم  بگذریم ، عبدالجبار کاکایی ، محسن یگانه ، رضا صادقی و بهروز صفاریان و شهاب اکبری و ... اما آلبوم در حد و اندازه اینهمه اسم نیست اگرچه آلبوم خوبیست .
ضمنا همینجا شایعه ی اینکه ما می خواستیم آلبوم را دانلود کنیم اما یک خانم مهندسی گفته اگر دانلود کردی ، هرچه دیدی از چشم خودت دیدی را بشدت محکوم می کنیم .

امروز کشف کردیم که در این دنیا هیچ چیزی بهتر از این نیست که آدم یکنفر را در یوسف آباد داشته باشد . قبلا فکر می کردم نهایت خوش شانسی اینست که مثلا خواهرت ساکن نیویورک باشد اما امروز فهمیدم این اصلا فایده ندارد و خوشبخت آنکسیست که خواهرش ساکن یوسف آباد باشد ، نه حتی ۵٠٠ متر بالاتر یا پایین تر . بخصوص اگر یک باب دشویی ! هم در پارکینگ داشته باشند که دیگر انتهای زندگیست . امروز در آن سربالایی نفس گیر ، بدجوری داشت می ریخت ...

فردا هم یک کشف دیگر می کنیم . قول می دهیم ...

/ 8 نظر / 10 بازدید
ایلیا

من قبل از اینکه تو بگی دانلودش کردم . پس نه خرم نه گاو [شیطان][شیطان][راک][تایید]

N

دوست داشتنی ترین آهنگ آلبومش هم همون آهنگ " بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااز " هست که این روزها به کرات میشنومش. [خنده]

سائده

من که نمی‌شناسم اینهایی که گفتی رو ولی یادتون باشه که سوپر مارکت ویدئو کلوپ نیست! من آخر نفهمیدم چرا این یک قلم جنس رو نباید توی بقالی فروخت! دیروز وقتی شنیدم خبر ممنوعیتش رو تا حالا دارم به دلیل ممنوعیتش فکر می‌کنم.

پرويز شجاعی

سلام رضا جان بلاخره نوبت گزارش غار بورنيك رسيد . حتما" ببين و نظرت را هم بنويس

پرويز شجاعی

رضا جان اطاعت امر شد. [گل] امیدوارم که یه روز در یک برنامه ساده ساده ساده ( هلو بپر تو گلو ) بتونم دعوتت کنم . که جبران مافات شود . دنبال یه جایی هستم که وقتی از ماشین پیاده شدی همون جا اطراق کنیم . به امید اون روز[چشمک][گل]

مرجانک

باور کن - صرفا" آمدم به جون هر چی " عمو تپلی " و " گلبه " و خانوم مهندس " قسم ات بدم که دوباره بنویس . اما مثال اینکه دیر آمدم ....!!!![خجالت] مواظب خودت باش . جمعه خوبی را برات آرزو دارم .

مریم و محسن

من می خواستم دانلود کنم ولی دیگه نمی کنم می خرمششششششششششششششششششش