363

اینبار در معیت برادر گرامیمان آقای کاپیتان که بتازگی از فرنگ مراجعت نموده بودند و مامی جان  - دامت اعصاباته - رفته بودیم زیارت .

ادیسون می فرماید : " ثواب قلعه رودخان ، به عدد کسانیست که موقع برگشتن از صعود منصرفشان می کنید " در اینباره توضیح نمی دهم . خودتان که تشریف ببرید متوجه منظورم خواهید شد .
باز هم جوانان همیشه در صحنه و مهندسمحور ، ما را شرمنده خودشان کردند و با پای پیاده آمدند به پیشوازمان .

هوا نسبت به 7 روز پیش بشکل محسوسی گرمتر شده بود . توصیه می کنم هنگام صعود به قلعه به ازا, هر دو نفر لااقل یک بطری آب معدنی همراهتان داشته باشید . حین صعود گلاب به رویتان ، عرق از زبانم لالتان هم جاری می شود .

معظم له و والده مکرمشان در قلعه رودخان
ما که نذر کرده ایم 40 هفته برویم پابوس بلکه حاجت روا بشویم ولیکن هفته ی بعد با دختر-مخترا می رویم و  قرار است خودمان حاجتها روا کنیم به امید خدا . خلاصه اگر زلزله ای ، سونامی - چیزی آمد نترسید . غریبه نیست . ما هستم !

این عکس را موقع برگشتن از داخل ماشین گرفتم . چشم انداز اطراف جاده آدمهای بی ذوقی مثل شما را هم سر ذوق می آورد چه برسد به ما که ...

اگر تشریف بردید آنورها دوچیز چیز را از دست ندهید :

اولی یک مقدار اسمش بی ناموسی دارد ولی خودش خوشمزه است ." اسکیمو اخته " برخلاف اسمش هیچ ارتباطی با ساکنین قطب شمال ندارد . پس بد به دلتان راه ندهید ، آنها هسته های ذغال اخته هستند ! این بستنی دست ساز را بخورید و لذتش را ببرید اما زیاده روی نکنید ...

دومی جاییست بنام " داخل " در اطراف لاهیجان و رودبنه . شمال که رفتید " داخل " و پلاکبابهای بی نظیرش را از دست ندهید . این داخل هم مثل خواهر آنجلینا هرگز تکراری نمی شود .

تا هفته ی بعد و قلعه رودخان بعدی / به درود


پ.ن : بعضی چیزها تمامی ندارند . مثل محبت " مهدی " دوست نازنینم

/ 25 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انار

مرسي، ميفرستم حتما! فقط جهت يادآوري تو زبان پارسي، انار، جمع ندارد!! يكي بيش نيست[زبان]

سالی

در اینکه از نوادری شک نداریم [مغرور]

سائده

من همين‌جا ائتلافم رو با سالي اعلام مي‌كنم و تاكيد مي‌كنم كه ما بي‌شماريم [چشمک]

ژاله

درود بر مهندس.. چه طبیعت زیبائی.. ولی من درست متوجه نشدم کجاست ؟؟؟‌

سالی

بد کم آوردیا رضا نبینم روزی رو که کم بیاری[پلک] اصولا من با همه دنیا یکی هستم نمیدونی بدون هرجایی که باعقیده ام یکی باشه من هم عضو میشم[نیشخند]

سالی

با تشکرات فراوان از سائده [قلب] همه باهم: نترسد نترسید ما همه با هم هستیم[عینک]

رضا

سلام من به عنوان یک انسان با ادب ! از شما تشکر می کنم !!! حالا شد ؟ ما که نفهمستیم کجاش غلطه ؟[مغرور]

نسیم

رااااااااااااااااااااااااااااااااااستییییییییییییییییییییییییییییییی! همسر برادرتون نیومدن از فرنگ؟[نیشخند]

مرجان

وای.... چه آهنگی... کم آوردم.... خیلی محشره این آهنگ جدیدت

رضا

سال روز فتح خرمشهر بر شما مهندس با ادب و فرهیخته مبارک . آقا شما چون تو کار واردات نیستی از ورود زن داداش تعجب می کنید . خبر ندارید که از جون مرغ تا شیر آدمی زاد هم وارد میشه !!!