358

پنج شنبه ٢/٢ وبلاگم شش ساله شد . سال بعد باید برود مدرسه . وبلاگ جان ! بهار را سرافراز کردی ... تولدت مبارک

جمعه ٣/٢ برق استادیوم آزادی قطع شد . فنایی می گفت برنده را سکه تعیین می کند . از صمیم قلب دعا می کردم برق هرگز وصل نشود تا شاهد این صحنه تاریخی باشم . بقول مزدک از سال هزار و نهصد و شصت و خورده ای این اتفاق دیگر رخ نداده بود . داشتیم بچه معروف می شدیم که لعنتی ها رفتند ادیسون را آوردند ، درستش کرد .

شنبه ۴/٢ بعد از مدتها سری به تلوزیون های لس آنجلسی زدم و با خودم عهد کزدم که خودم با دست خودم برای قلی ( دلبندم ) فیلم مجردی بخرم ولی نذارم تلوزیونهای ایرانی ماهواره رو تماشا کنه . یعنی "چیز.تی وی" هم این ساعت بعد از ظهر اینهمه زیرنویس غیراخلاقی نمی ره ! تا دیروز حجم دهنده خانومها بود امروز سایز دهنده آقایان هم بهش اضافه شد .ظاهرا ما ایرانی ها مشکل دیگری نداریم و از این جهت خداروشکر ...

یکشنبه 5/٢ هرکاری کردم این 5 فارسی تایپ بشه نشد . بگذریم . در اخبار آمده که از فردا مانتو کوتاه بپوشید می گیرن . مانتو چاکدار بپوشید می گیرن . مانتو تنگا رو می گیرن . موهاتون بیرون باشه می گیرن . سولاریوم رفته باشید می گیرن . ابروهاتون پاچه بزی نباشه می گیرن . بوی خوب بدید می گیرن . خوشگل باشید می گیرن . دختر باشید می گیرن و ... یعنی 90% جذابیت بصری شهر رو از بین می برن لعنتی ها . اینا چرا اینجوری می کنن آخه ؟ آقا ما گناه کردیم گی نشدیم ؟! 

/ 19 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انار

وبلاگت و ماشينم تو يك روز دنيا اومدن [نیشخند]

سمیه(رقص سایه ها)

اگه گی بودی که به پدر جد هیتلر شوهرت میدادن که. بعدم میگم خوب اطلاعات جمع کردیا.من که خودم دخترم نمی دونستم میگیرنمون. قلی رو از جانب من ببوس.

ستاره

[لبخند] تولد وبلاگتون مبارک، مدرسه خوب بذارش تا در آینده فرد مفیدی برای جامعه ی خود باشد[لبخند]

corona

وقتي يا ميگيرن يا سونامي مياد، اونوخ اگه بگيرن ميکوشن (تلاش ميکنند!) و اگه سونامي بياد به مرگ طبيعي تري مي ميريم، پس من مرگ طبيعي رو ترجيح ميدم![نیشخند]

تمشک تلخ

چرا اینقد به من پیرزن گیر میدی؟؟ هرجا هم میری که ماشالله ذکر خیر ما یادت نمیره[چشمک][خنده]

رضا

سلام من برای امتحان از یادداشتهاتون آمادم , همه اونا رو دو روزه خوندم از اول داستان خونه دانشجویی تا اون مدیره عامله و .... راستی بد نیست ادامه داستان خونه دانشجویی و اون آدمها و وضعیت حال و آینده و .... هم تخیل کنید !(یاد استاد رنجبر به خیر !)