ثروتمندان ثروتمندتر می شوند و فقرا بچه دار تر !! ... و پولدارها دات کام تر

.................................

وبلاگ من همه جور خواننده داره ؛ دکتر متخصص ، دکتر غیر متخصص ، خانم مهندس ، زنه خونه دار ، بچه دار ، پنجشنبه زا ؛ چهار شنبه زا ، نازا ؛ دونده ی دوی 4 در 100 متره با مانع ؛ جمعیت هلال احمر ایران ، هیات کوهنوردی استان گیلان، پشت کنکوری ، دانشجوهای معترض ، گروه فشاریها ، لباس شخصیها ، کماندوها و نینجا ها و الی ماشاالله

و من از این جهت به خود می بالم که حتی مورد عنایت مردم شریف پاکدشت نیز هستم و سعی بر آن دارم که محتوی این وبنوشت را هر روز غنی تر سازم و این غنی سازی را تعلیق نخواهم کرد حتی اگر شب و روز برما گلوله بارد . لذا قصد دارم جهت ارتقا وبلاگم از این وضعیت به دات کام و وری گوود نایس ، مقدار متنابهی منابع مالی در این زمینه هزینه کنم . قصد دارم کمی از برج سازیهایم در شمیرانات و الهیه و آقا بزرگی و حومه بزنم و درصدی از سرمایه ام را در راه علم و ادب خرج کنم که اینها همه ، زکات دانشه فزاینده ام هستند .

در معتقداتم هست که وسیله ، هدف را توجیه نمی کند فلذا وقتی هدف دات کام شدن وخدمت به بشریت باشد به هر نحو ممکن و با هر قیمتی در اقله زمان باید به هدفم برسم و من همواره اینگونه زیستم

شنبه 26 خردادماه یکهزاروسیصدو سپاهانه گهرمان

+ یک سوال فلسفی برایم پیش آمده . گوینده ورزشگاه تختی تبریز توی اون استادیوم خالی از جمعیت برای کی اسامی و شماره بازیکنا رو از بلندگوی ورزشگاه اعلام می کرد ؟!! بازی که بدون تماشاگر برگزار میشد !!

/ 46 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهداد

سلام ، من از طريق وبلاگ ابولرادين ۷... با وبلاگ شما آشنا شدم . بايد بگم اين همه مانصب که نام برديد همش ماله اين کوزه شکستس ؟؟؟؟ آخه فقط شما و اون اينجا پيام ميذاريد ؟؟؟؟؟ در ضمن من داداش آبجی دوست داداش سر سوزن ذوقم . راستی ما با هم همکاريم ؟؟؟؟

بهداد

منظورم از مانصب همان مناصب بود

خواب کوتاه

بهداد جان اون مناصبی که گفتم تازه نصف کسانی که اينجارو می خونن هم نيست . خوب که نگاه کنی می بینی آحاد ملت از اقشار مختلف همینجا هم کامنت میذارن فقط قضيه اينه که کليه مخاطبين وبلاگم در يک نوشته جمع نمی شن و از طرفی همه هم کامنت نميذارن ... ضمنا فکر کنم همکاريم ... فقط بالاغيرتان هرجا برج ميسازی بساز اما سمت الهيه نيا که اونجا محدود ماست

علی

نظرات را دوره می کردم به ساناز برخورد کردم که مثل اینکه مرا می شناسد . این ساناز کیست که عالم همه دیوانه اوست ؟ دختر عموی گرامیت ؟ چقدر زود به مقطع ارشد رسیده اند . دوربین مخفیست ؟

کوزه شکسته

زلزله....زلزله.....(با صدای حاج خانم)

کوزه شکسته

ملحفه مال گروه کاج بود.

N

رضا تا اطلاع ثانوی خونه مامانت بمون در غيراينصورت خودت ميدونی که چه اتفاقی ميفته. ......... شنيدم که ۳۰-۴۰ دقيقه پيش اونجا زلزله اومده, همه خوبيد؟

خواب کوتاه

ساناز دختر یکی از همکارهای مامی هستن از بچه های زلاله ولایت . شما هم که کم بسازبفروش معروفی نیستی .... صابونت به جامه همه خرده .

خواب کوتاه

آقا من سالمم ...نگران نباشید ... من بزرگتر از اینا رو حریفم این که ۵.۹ بود .

خواب کوتاه

آقا من تهران برو نیستم . اگه برم اگر این زلزله هم کاری باهام نداشته باشه اون یکی زلزله از بیخ ذرت و پرتم می کنه . من خونه مامانم اینام هیچ جا هم نمی ریم ... می خوام ببینم کی می تونه حرفی بزنه ؟ مردسالاری شده دردسر واسه ما