329

- هفته پیش مایکل خاک برسر ، بخاطر اون پسر زشتش ، ما رو به بنجامین اینا فروخت و باقی قضایا که خودتان بهتر می دانید . خلاصه غیب ما موجه بوده است ولی از آنجایی که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد ، ما با خانم مهندس ژولیت آشنا شده ایم و کم کم داریم باهم انس و الفت برقرار می کنیم . به امید آنروز ...

- در این مدتی که ما نبودیم ، شهید بهنود شجاعی را بی گناه - بی  گناه بدار کشیدند . ما که می دانیم بهنود با خودش چاقو برده بود وسط دعوا ، تا میوه پوست بکند و آشتی کنان برگزار کند ! ولی دستگاه قضایی این را نمی داند و با ما ملت فرافرهیخته همچنان مثل مردم کشورهای توسعه نیافته رفتار می کند بدون اینکه در نظر بگیرد ما فرزندان کورش کبیر هستیم . روی اینترنت هم بگردید وصیت نامه شهید استاد بهنود شجاعی را خواهید یافت که نثرمسجعش طعنه جدی به آثار ناصرخسرو قبادیانی زده و کور شود هرکس فکر کند که این متن کار خودش نیست و یکنفر از همین حقوق بشری ها نوشته ! و بریده باد زبان آنکسی که بگوید دوستان ، پیش از اینهم از این دست وصیتنامه ها برای کورش و داریوش نبشته اند !
یادش گرامی و راهش پر رهرو باد

پ.ن : از آنجایی که پیرو سایر محسناتمان ، سر مان برود قولمان نمی رود ،
موزیک قبلی وبلاگ را که کاری از عالیجناب "علیحان صمدوف" بود ، با لینک دانلود دیگری اینجا قرار می دهیم . دانلود کنید .

/ 22 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سالی

ای خبیثت رذل !با این آهنگت[گل]

سالی

اینم برای پست بعدی : تولدت مبارک غایب همیشه حاضر[گل]

سالاد میوه ای

مهندس ژک... هی خواستم غلطتو نادیده بگیرم ولی هی پیشه خودم گفتم پس فردا میری جلوی زن برادرت سوتی میدی ضایع میشی...بو کاچی ...نه پوکاچی [نیشخند] بو ..نه پو ..[نیشخند]

بهرنگ

تو و اون سایده که راجع به کشتن عامدانه و آگاهنه ی یه آدم(که در مجرم بودنش شکی نیست،هر چند شرایط در هنگام عمل مجرمانه یعنی نرسیدن به سن قانونی، قضاوت رو راجع بهش سخت می کنه) این جوری نظر می دین دیگه از مادر بی سواد،داغ دیده و عصبی مقتول و سیستم احمقانه ی قضایی که تصمیم گیری رو به عهده ی طرفین دعوا میذاره چه انتضاری میره آقای مهندس؟!

بهرنگ

ممنون از جوابت،من با قاتل همزاد پنداری نکردم،ولی انتقاد جدی به حمایت کردن و توجیه انتقام (آن هم به شکل گرفتن جان دیگری)دارم.مقایسه ی بین زوریخ و بیابان بی آب . علف(احتمالن ایران) در امکانات زیستی حتمن درسته ولی کشتن آگاهانه ی کسی که فقط یک بار هر چند هولناک اشتباه کرده باشد ربطی به امکانات نداره.منظور من از بیسواد بودن مادر احسان اصلن توحین نبوده بلکه جلب توجه به این موضوع بود که بالا رفتن آگاهی(که یکی از لوازمش سواده)باید باعث بشه که در این گونه موارد تصمصم بهتری گرفت.و پر واضحه که تصمیم به گرفتن جان هر انسانی تصمیمی اگر نه غیر انسانی ولی کاملن بدویست.

بهرنگ

در کامنت قبل توهین و در ماقبل انتظار درسته.ابزار اصلاح غلط موجود نبود.کاش بشه همه ی اشتباهات رو اینجوری جبران کرد.

مرجانک

مهندس مهربون و دوست داشتنی با مطلب " گنجشک با خدا قهر بود " به روزم . طبیعت نگهدارت . [گل]

صورتی

الـان شما نمیخوای این روز و تبریک بگی به برادر زاده ت ؟ [پلک]

فرانک

سلام من چی بگم الان؟ ای خداااااا