پنجشنبه ٤ امرداد ۱۳۸٦
 

                                                 مژده آمد خبری در راه است

                                                 شاید [ آن ] جمعه بیاید ، شاید 

به مناسبت روزجهانی مبارزه با پدر آخرین قرار کولاگی را بنا نهادیم تا چراغ راه آیندگان شود . به همین مناسبت قراری کولاگی در تاریخ جمعه 12 مرداد ماه منعقد می گردد که امیدوارم اکثریت با زمان تعیین شده موافق باشند . آقایون با تریپ هاشون و تریپ ها با آقایونشون تشریف بیاورند که حرفی توش نباشه . خانم ها و آقایون متاهل شناسنامه همراهشون باشه ما حوصله درد سر نداریم . خانمهای مجرد هم شناسنامه همراهشون باشه ، کاره دیگه یکوقت دیدید در کار خیر حاجت هیچ استخاره ای نبود .

هرچند در مورد 12 مرداد موافقت ضمنی بعضی ها رو گرفتم اما در هر صورت به هیچ وجه به زمان تعیین شده دست نمی زنیم چون یکنفراز همین بعضی ها در گوش من گفته که اگر بخوای با همه هماهنگ بشی هیچوقت به نتیجه نمیرسی . ضمنا زمان تعیین شده قابل تمدید هم نیست !! اما در مورد اینکه کجا بریم ؟ دیگه تصمیم گیری باید جمعی باشه و به یک اتفاق نظری برسیم . دربند ؟ شهرستانک ؟ جزایر قناری ؟ سواحل هاوایی ؟ اونش دیگه با شما و پیشنهاداتی که میدید . بشخصه معتقدم اگر جمعیت باندازه کافی بود یک عدد مینی بوس ابتیاع می کنیم ! و بسلامتی با مقدار متنابهی کرانچی میریم شهرستانک که آب و هوا واقلیمش مفرح ذات است و ممد حیات و به شکراندرش مزید نعمت . اما اگر تعداد ناکافی بود باید روی کوههای " سهل التاکسی خور" تهران حساب کنیم . در اینباره هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم . هرچند که روی نظرات دخترخاله کویریات بعنوان پیشکسوته امور کوه و ورزشهای همگانی حساب میکنیم . به هیچ عنوان به "دشت هویج" هم فکر نکنید ، چون دخترخاله الآنی خرگوش است و دل درد می گیرد .

1- یک عدد فیلسوف این قرار را به گوش برجساز مفقودالاثر و مجهول الهنر ،بهداد خان برساند که اون دنیا جلومونو نگیره

2- نظر به اینکه جمعه ها کوههای دم دست و جوادپسند تهران بسیار شلوغ هستند وگاها افراد پلاک 33 و پلاک 68  در حال تردد در آنها دیده می شوند لذا اگر برویم اطراف تهران کیان خانواده بسیار محفوظ ترخواهد بود .

3- در لوگوی قرار کولاگی عبارت شنیعی درحال چشمک زدن دیده میشود که وظیفه اش روشنگریست و جلوی هرگونه مفسده ای را می گیرد

4- هرکس ضمن اعلام پیشنهاد شخصی اش در مورد محل قرار . تعداد همراه های احتمالیش روهم در وهله اول بنویسه که بدونیم حدودا چند نفر می شیم . بعدا بیشتر در این مورد حرف می زنیم