دوشنبه ٧ خرداد ۱۳۸٦
 

دیگر زانو نمي زنم حتي اگر سقف آسمان كوتاهتر از قد من باشد

............................................ ( آواچی )

- برای استقلال ، با عشق !!

فکر نکنید مثل ۱۰ سال پیش یه پرسپولیسیه تیفوسی هستم که انقدر به استقلال بند می کنما . باور کنید داستان خودش جالبه

گل استقلال رو اکبرپور زد . همان پسرکی که از فرط ادب قرار بود ۱۰-۱۲ مسابقه محروم باشد اما وساطت کردند ... همونی که نگار وقتی تهرانه بیشتر از اینکه من رو ببینه اونو با اون بنز زشتش می بینه ... بگذریم ... سیاوش گل زد و برای اعتراض به هوادارانی که بی غیرت خطابشان کرده بودند دوان دوان به سمت هواداران استقلال رفت ( درست شنیدید هوادارن استقلال ) و عمه تک به تکشان را سلام رسانید !! وقتی هم که یکی دوتا از بزرگترا خواستند مانعش بشوند به عمه ی بزرگترهای تیم هم سلام رسوند - البته بعد از مسابقه که ازش پرسیدن اینحرفا چی بود که زدی گفت با صدام بودم !! - هوادارا هم شوکه از این احوال پرسی شعار های فرهنگی رو آغاز کردند

ما که رفتیم آسیا ... چی چیه لق لنگیا !!

تا بحال اینهمه دکتر - مهندسه مودب یکجا ندیده بودم و خداوند ( کی ؟‌ ) بی ادبا رو دوست ندارد فلذا خداوند هم به عمه شان سلام رسانید تا همه بدونن که خدا ( کیو می گی بابا ؟ ) جای حق نشسته ... در انتهای دیدار هواداران استقلال جواب سلام تک تک اعضای خانواده کادر فنی و بازیکنان رو دادند ... حتی عروس خاله مرفاوی رو هم فراموش نکردند . رفتید آسیا ؟ قارپوز آبادم راهتون نمیدن .

- فیلم نقاب رو دیدم . اصولا من از بس امین حیایی رو در شام عروسی ، سرود تولد ، مهمان و آکواریوم و .. و .. دیده بودم که با تردید به تماشای نقاب نشستم و عجبا که غافلگیر شدم . آقای حیایی شما که بلدی از این فیلما بازی کنی چرا از اون فیلما بازی می کنی برادر من ؟ نقطه قوت فیلم این بود که مثل ۹۹٪ فیلمای ایرانی از تیتراژ ابتدایی فیلم نمی تونستید سکانس پایانی فیلم رو حدس بزنید - سگ کشی هم که یک فیلم معمولی بودم بخاطر همین گره ای که در فیلمنامه داشت معروف شد - و بماند که پیمان قاسم خانی هم بعنوان فیلم نامه نویس دیگه گنده غافلگیری رو در اورده بود و در طی فیلم هی گولمان زد و ما هی گول خوردیم ... هی گولمان زد و ما گول خوردیم .. انقدر که وقتی تیتراژ آخر فیلم رفت ، از جامون تکون نخوردیم و زیر لب خندیدیم که : ای بابا ما دیگه گول نمی خوریم .. اینم قسمتی از فیلمه !! ( فیلم رو ببینید متوجه میشید من چی می گم )

توصیه می کنم ببینیدش ... گاد فادر نیست و مطابق اغلب سناریوهای ایران نقاط ضعف خاص خودش رو داره اما سرگرمتان می کند .

- این دختر خاله بتازگی متولد شده است ... تفلدش مبارک

- هر لحظه رو هم دانلود کنید  باز من آواز خوندم که . شعر و آهنگ و تنظیم ، نور ، صدا  ، افکت ، نودال ، سینه موبیل و مسئول فروش و خریدارش خودم بودم ... ( ان شاالله )

کیفیت متوسط ... کیفیت بالا

هرلحظه با من باش

در روحه من جاری

تکرارشو در من

در خواب و بیداری

تکرارشو شاید

ما سهم هم باشیم

شاید بجرم عشق

ما متهم باشیم

و اما ادامه داستان ...