جمعه ٢٩ مهر ۱۳٩٠
447

ثبت شود در حافظه وبلاگم ، که :

دیشب عروسی کاپیتان بود

جای همگی خالی . کلا خوب برگزار شد ولی من به دو دلیل نتونستم اونجوری که می بایست از مراسم لذت ببرم . اول اونکه عروسی تنها برادرم بود و 90% حواسم به حواشی ماجرا بود که درست برگزار بشه ( ناگفته پیداست که اون 10% بقیه حواسمم صرفا به دختر مخترا معطوف بوده :دی )  و دوم اینکه پام بی اندازه اذیت می کرد گرچه من سعی کردم خیلی به روی خودم نیارم .

پ .ن : عروسی امیر رباط صلیبی پام پاره شد . عروسی رضا ، زونا گرفته بودم ، عروسی برادرمم ساق پام به لطف لگد یک فروند خر کرمانشانی ، نابود شده بود . عروسی بعدی ایشالا روی ویلچیر می بینمتون !جمعه ٢٢ مهر ۱۳٩٠
446

 

when this year end and that year again ! , oon lahze , oon lahze ! we eat it

فرازی از سخنان مامی جان خطاب به عروس فرنگی در خصوص معرفی " سمنو " 

 

                                         جمعه ۱٥ مهر ۱۳٩٠
445

- یکی از روزهای مانده از مهر ، تولد دوستیست که کیبوردم لال می شود از نوشتنش . گفتم تا خونه هستم و کیبورد هست و مانیتور و تمدن ! مثل یک انسان متمدن تولدت را تبریک بگویم . به خودم که با تو دوست هستم تا همیشه تا هنوز .

تولدت مبارک ! / دوست پاییزی من / بدون تو / تمام فصلهایم / بوی هرچه زمستان است می دهد ( امضا محفوظ )

- اگرچه مشغله روزگار و ارتباطات از هم گسیخته فامیلی باعث شده که این موشهای کوشولو عموی واقعی و برحق خود را درست و حسابی بجا نیاورند اما هنوز هم عشق ما هستند این عموجانهای مدل 90 ( نسل چهارمی ها )

- در رابطه با راستای اینکه مراسم عروسی برادرمان ، آفت جیبمان شده و در رابطه با راستای اینکه دیروز کت و شلوار خریدیم به قیمت خون بابای فروشنده ، و در رابطه با راستای آنکس که به ما گفت " برو از آنجا بخر ، حراجی است ! " خانه اش ویران باد و در رابطه با سایر راستاها ، از همین تیریبون اعلام می نماییم که بچه ی آقامون نیستیم اگر دستکم به اندازه 3 برابر قیمتش ازش استفاده نکنیم . لذا اگر ده سال دیگر دست ما دم کنی BOSS دیدید تعجب نکنید ( تازه بعد ده سال  ! )

- آهنگ وبلاگ رو دارید ؟ لباس غواصی بپوشید برید به عمق آهنگ ...

 جمعه ۱ مهر ۱۳٩٠
444

دوباره خزون اومد ،
نم نم بارون می زنه توو صورتم
بوی خاک و نم کوچه می گه هنوز دیونه تم ...

- سلام پاییزجان ... دوباره تو ، دوباره حس خوب مدرسه ، مداد رنگی و پاککن عطری ! دوباره بارون ، دوباره برگهای رنگ و وارنگ ، دوباره غروب های رویایی ، دوباره من دوباره تو ... و همه اینها پیش از قصه آمدن "تو" بود ، دختر پاییز .

پائیز جان! چه سرد، چه دردآلود.
چون من ، تو نیز تنها ماندستی.
ای فصل فصلهای نگارینم!
سرد سکوت خود را بسرائیم.
پائیزم! ای قناری غمگینم!

- جدیدا به این نتیجه رسیدم که معظم له ، بطور فطری و بصورت جهانشمول با متولدین مهرماه تفاهمات خوبی دارم . البته هر 12 ماه سال ، مورد تفقد اینجانب می باشد اما نظر بنده به نظر مهر ماهی ها نزدیک تر است ( صدای تکبیر جمعیت )

- در رابطه با راستای اینکه از لحظه ای که ما سکه خریدیم روند صعودی قیمت سکه متوقف شد ! و در رابطه با راستای اینکه فردای روزی که ما ماشین خریدیم ، تحویل 10 روزه ایرانخودرو به 45 روز تبدیل شد ! و در رابطه با راستاهای دیگر ، اگر ماهواره سقوط کرده امریکا ، رسما روی کله مبارک معظم له فرود نیاید جای تعجب و حیرت دارد . یک امشب را از ما فاصله بگیرید از فردا شب دوباره بچسبید ...

- از بس محیط کاریم جوریست که همیشه چهره یک عده معلوم الحال را رویت می کنم ، لذا وقتی می آیم مرخصی ، یکراست می روم بازار که یک کمی چهره متفاوت ببینم دلم باز بشود . اینبار هم رفتم بازار و کلی چهره جور واجور  دیدم ، ما بین جمعیت چهره خانم جواهریان رو شناختم ، البته ایشون من رو نشناختن ، یکجورایی هم خوب شد منو نشناخت چون اصلا حوصله امضا دادن نداشتم ...

- بسلامتی سردار رویانیان هم که مدیرعامل ما لنگی ها شد ! البته مطمئنم الان یک عده جوجه ژورنالیست دست گذاشته اند روی شورت سردار ، که چرا آقای حاجی یک عکس با شورت ورزشی ندارد و ... آقاجان دست از شورت حاجی بردارید ، سردار آمده است تا کلیه بازیکنان بی غیرت و باندباز پرسپولیس را هدفمند بکند و ما نیز حمایتش می کنیم ( مسئولیت هرگونه سوبرداشت با ذهن منحرف خواننده می باشد )

- قاتل داداشی هم اعدام شد . پیرمرد سیاسی های لس آنجلس نشین و امثالهم دوباره قاتل را کردند کودک و طفل معصوم و آخی و نازی و ... اما ما تا در این جنگل زندگی می کنیم به قوانین جنگل احترام می گذاریم و از اینگونه اعدام ها استقبال می نماییم . فقط با ملاعامش مشکل داریم که آن 10000 نفری که کله سحر از خواب زدند و رفتند دست و هورا کشیدند ظاهرا با این موضوع هم مشکل نداشتند . خداییش ملت داغونی داریم . من جای قوه قضاییه بودم بلیط هم می فروختم  ...