پنجشنبه ٢۱ امرداد ۱۳۸٩
386

- در این مدت که ما نبودم ، بلاخره دولت دوست و برادر ، برزیل پیشنهاد رسمی اعطای پناهندگی به سکینه محمدی آشتیانی را به آقا منوچ تقدیم کرد .
همین امروز فرداست که روزنامه همشهری شاهد آگهی هایی با مضمون زیر باشد .

" اخذ اقامت برزیل ، بدون درد و خونریزی ! ظرف کمتر از یکساعت " .

البته حضور 4 نفر عادل و نخ بدست ، حین اخذ اقامت کمی آدم را معذب می کند اما ادیسون می گفت : آدم با یکبار ، چیز نمی شود !! پس نگران نباشید . بزریل خوش بگذرد ...

- در این مدت که ما نبودیم ، ابرو گوندش خواننده ترک به ایران آمد .
یادش بخیر . ما بچه که بودیم می خواستیم با ابرو ازدواج کنیم ولی خانواده ها مخالف بودند و نشد اما سرانجام ابرو - احتمالا بخاطر ما - با یک ایرانی بنام " رضا " ازدواج کرد و باز هم احتمالا بخاطر همان عشق قدیمی که پدرش بسوزد ، آمد کرج و ... . حالا دیگر ولایتمان آدم مشهور کم ندارد . شاملو ، علی کریمی ، مهندس ، ابرو و ...

( عکس در یکی از رستورانهای گوهردشت گرفته شده )


پ.ن 1 : آلبوم یگانه بلاخره منتشر شد . کمی پایین تر از حد انتظارم بود اما بازهم بعد از آلبوم آقای لهراسبی بهترین آلبوم یکسال اخیر بوده . دانلود نکنید از خدا بی خبر ها .

پ.ن 2: یک DVD تصویری از گروه رستاک بدستم رسید . جزو معدود دفعاتی بود که از موسیقی سنتی لذت بردم . آقای شاملو که می گفتی " موسیقی اصیل ، عرعری بیش نیست ! " کجایی که ببینی موسیقی سنتی ایران اگر انحصار اساتید خشک مغز و غیرمنعطف خارج شود ، عرعری بیش هست !
آهنگ لیلا رو از این گروه دانلود کنید از خدا بی خبرها ولی قول بدید که می رید آلبومشون رو می خرید . دهن منو باز نکنید ...پنجشنبه ۱٤ امرداد ۱۳۸٩
384

شنبه به احتمال زیاد آلبوم " رگ خواب " باصدای " محسن یگانه " به بازار میاد . دموی آلبوم رو هم می تونید از اینجا بگیرید و گوش بدید . و همچنان تا اطلاع ثانوی در نظر داشته باشید که هرکس آلبوم را نخرد و دانلود کند خر است ، گاو من است ، سوارش می شوم راه می برد ( خود دانید )

+ آهنگ " سکوت " از آلبوم رگ خواب . سوغاتی کنسرت 1 مرداد محسن یگانه / دانلود کنید ( بابت جیغ و داد افراد بی هویت و غربزده از تون عذر می خوام )
+ هفدهم مرداد ، قرارست برویم کنسرت " رحیم شهریاری " ( اریکه ایرانیان ) . اینبار بلیط دوزاری می خریم می رویم آن بالا و قرهای نامربوط می دهیم تا تلافی دفعه قبل را که ردیف جلو نشستیم و قر توی کمرمان خشک شد در بیاوریم . اگر دنبال کنسرت شاد هستید ، این خودشه ...

اضافه گشت : ١۴ مرداد سالگرد ازدواج والدین مکرممان می باشد . دسته گلی که امشب پدرجان بیاد دسته گلی که ٣۵ سال قبل به آب داده بودند ، به منزل آوردند ، یادمان آورد که امشب چه شبیست ؟ ( حضار : شب مراد است امشب ) . خداییش هرچه مادرجان اعصاب معصاب ندارند و با اخلاق ورزشکاری بیگانه هستند در عوض پدرم ، تاج سرم ! آخر فیرپلی هستند و مودت و عاطفه . بگذریم ... پیوندتان مبارک اولیای محترم مهندس .سه‌شنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٩
383

١- در این مدت که من نبودم ، محمد نوری هم درگذشت . یک جوان رعنا و شجاع پیدا شود ، برود سراغ آقای عزرائیل * و برنامه او را در تهران پیدا کند تا ما بفهمیم که چه خبر است . تکلیف خودمان را بدانیم . آمار دستمان بیاید که این قتل عام هنرمندان تا به کی ادامه خواهد داشت . آدم دیگر دستش به کیبورد هم نمی رود چه برسد به گیتار .
مثل اینکه عزرائیل فقط با اهل هنر در تهران کار دارد . کاسب ، بقال ، شوفر تاکسی و کارکنان هواپیمایی هما ، راست راست راه می روند ، درعوض هرچه اهل موسیقی و سینما و ادبیات سراغ داریم می روند سینه خاک .
یکنفر پیدا شود و سر از کار عزرائیل در بیاورد . بلاخره اگر قرار است این شتری که در خانه هرکس می خوابد به محمد نوری و رضا کرم رضایی رحم نکند ، به مهندس اینا که هیچ وقعی نخواهد گذاشت .
خداوند مرا رحمت کناد که از همه مواهب هنرمند بودن فقط مرگ نابهنگامش نصیبم شد .

* طبق آخرین آمار همه موجودات ضایع با کارکرد غیرورزشی ، آقا هستند . اسنادشم موجوده ...

٢- در این مدت که من نبودم ، ملت همیشه در صحنه مردند از بی فارسی وانی . به بیماریهای قرن بیست و یکم اضافه کنید " بی سالوادری " را که ظاهرا درد بی درمانست و آدم گلاب به سر رو روی جمع ، در مستراح هم از دست اینها استراحت ندارد . زیرا ما یک خبطی کردیم ، یک جایی گفتیم فرکانس هاتبرد این شبکه از خدا بی خبر را داریم ، یعنی فقط خود " داداش ماما جون " به ما زنگ نزد که فرکانس را بگیرد . لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود ...

پ.ن : آقا همه ی سریال های این شبکه را بذارید کنار . ٩٩% سریالهاش همون سریال نرگس و فاصله ها ی خودمون هستند . یعنی موضوع همونقدر آب دوغ خیاری است با این تفاوت که اینبار نرگس و بیتا با بیکینی در صفحه تلوزیون ظاهر می شوند ولی یکیشون خیلی خوبه . یکیشون خیلی خوبه همگی بگید ماشاالله و اونم "‌‌ آشنایی با مادر " هست که مورد تایید هنرمند فقید ، مهندس اینا می باشد .

والسلام و علیکم ولاتفرقواشنبه ٢ امرداد ۱۳۸٩
382

هرچه هستم ، از تو دورم
حواست نیست ؟!

پ.ن : از آن بالا کفتر می آید و ما برای در امان ماندن از بی ادبی کفتر ها ترجیح می دهیم مدتی زیر سایبان بایستیم و تماشا کنیم و دست به کیبورد نبریم . البته فقط چند روز تا عنایت خداوند متعال از ما دور بگردد انشاالله .
باز ما چیز مغزی شده ایم انگار .

بقول ادیسون : تا زود ...

 + برای دانلود آهنگ ته سیگار ( آهنگ فعلی وبلاگ ) اینجا کلیک کنید .